Работа!

English version
Лист 1 из 1

 2011-07-16 11:56:37
[удалить]

Personal assistant (М/Ж) (PAZS6415)

редактировать
Город: Москва
Раздел: Секретариат, делопроизводство, АХО
Заработная плата: от руб
Пол: не имеет значения
Название предприятия:
Образование:  Возраст: Любой
Дополнительные сведения:
Кадровое агенство Page Рersonnel (Москва) предлагает вакансию на должность Personal assistant (М/Ж) (PAZS6415). Зарплата договорная . Опыт работы любой. Образование любое.
О нашем клиенте:
International famous company
Описание вакансии:
- Administrative support to Managing Director (expat Italian);
- Management calendars;
- Business travel arrangements both for employees and guests;
- Translation both written and oral;
- Administrative support to the office (50 people);
- Negotiation with landloard‚ facility management organisations‚ office equipments suppliers;
- Administrative support to the office;
- Event management;
Интересующий нас профиль:
- Minimum 1 year experience in similar role or readeness to get know new;
- Fluent English is must;
- Technical skills (MS Office applications);
- Good organizing skills;
- Open-minded personality;
- Readeness to work in multi-tasking environment;

Опубликовано 2011-07-16 11:56:37
Похожие вакансии
Personal assistant (М/Ж) (PAZS6415) МоскваTeam Assistant/ Personal Assistant (М/Ж) (PAJB6392) МоскваPersonal Assistant to BU President (М/Ж) (PAIY6397 ) МоскваPersonal assistant Санкт-ПетербургAssistant МоскваAdministrative Assistant МоскваAdministrative Assistant МоскваFront Office Assistant МоскваTeam Assistant to Finance department (М/Ж) (PAJB6440 ) Москваinformation assistant Санкт-Петербург